Teknoloji

Hi-Fi Desteğinin Spotify’a Ne Zaman Geleceği Açıklanacak (Ekstra Ödeme Gerekecek)

Müziği en ince ayrıntısına kadar duymanızı sağlar Hi-Fi teknolojisi artık çok daha ulaşılabilir hale geldi, bu teknolojiye sahip kulaklık fiyatları ulaşılabilir seviyeye yaklaştı. Ancak dünyanın en tanınmış müzik platformu Spotify, Hi-Fi ses tabanını henüz dahil etmedi.

Platform, Hi-Fi paketini 2021’de resmi olarak duyursa da bu paket 2022’de süresiz olarak ertelendi. Spotify’ın Hi-Fi çıkmazında şaşırtıcı gelişmeoldu.

İddia: “Supremium” paketi yakında mevcut olacak!

Bloomberg tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre Spotify, yıllardır beklenen Hi-Fi paketini yakında kullanıcılarına sunmaya başlayacak. “ üstünİsmini verecek yeni paketin fiyatıyla ilgili de bazı beklentiler var.

Edinilen ilk bilgilere göre Hi-Fi planı, sesli kitaplara da ekstra olarak erişim sunacak. Ama plan başlangıçta sadece ABD’de mevcut olacak. Başarılı sonuçlar alınırsa diğer ülkelerde de kullanıma sunulmaya başlanacak.

Spotify Hi-Fi paketi ne zaman geliyor? Fiyat nasıl olacak?

Spotify’ın Hi-Fi paketi Ekimde kullanılması planlanmaktadır. Fiyat konusunda kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte mevcut premium paketten daha değerli olması bekleniyor.

Fiyatla ilgili en büyük ipucu, geçen yıl bir Reddit kullanıcısının paylaştığı bir ankete dayanıyor. Kullanıcı, Spotify aboneliğini iptal ederken bir anket düzenlediğini ve “Platinum” isimli bir pakete yer verdiğini paylaştı.

Hi-Fi bilgilerinin de yer aldığı bu paket için; 19,99 $ Ücret görülüyordu. Bu fiyat, mevcut premium paketten 10 $ daha yüksek. Tam oranı ülkemize yansıtacak olursak Spotify paket fiyatlarının şu şekilde olmasını bekleyebiliriz:

  • Spotify Premium: 29,99 TL
  • Spotify Üstün: 59,99 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu