Teknoloji

Palladium AVM’de simülatör uçaklarla uçuş deneyimi

Mayıs ayında birçok eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yapan Ataşehir bölgesinin çekim merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihleri ​​arasında ziyaretçilerine eşsiz bir uçuş deneyimi sunacak. Ziyaretçiler ayaklarını yerden kesecek Turkish Aero Simulators etkinliğine ücret ödemeden katılabilecekler.

ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. tarafından yönetilen Ataşehir bölgesinin cazibe merkezi Palladium Ataşehir AVM, 19-27 Mayıs tarihlerinde ziyaretçilerini ‘uçurmaya’ hazırlanıyor.

Joystick, switch, pedal ve fonksiyonları ile havacılık tutkunlarını memnun edecek Türk Hava Simülatörleri, 19-27 Mayıs tarihlerinde hafta içi 13:00-21:00 ve 11:00 saatleri arasında Palladium AVM’nin zemin katında olacak. -21:00 hafta sonları. Küre alanına sadık kalınacak simülatör uçuş etkinliği, ziyaretçilere yüksek kaliteli bir VR görüntü sistemi ile tam bir kokpit deneyimi yaşatacak. F16, Cessna 182SP ve Topgun VR-Jet F18 uçaklarının simülatörlerinin yer alacağı etkinlikte ziyaretçiler eşsiz anlara tanıklık edecek ve hiçbir bedel ödemeden keyifli bir uçuş deneyimi yaşayacaklar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yigilcahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu